Marsyl - bo liczy sie smak!

O nas

Firma Marsyl to producent przypraw, bakalii i herbat. Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt rodzajów przypraw, mieszanek przyprawowych, ziół, bakalii, dodatków do ciast. W naszej ofercie znajdą również Państwo gamę najpopularniejszych herbat, a także susze i produkty rolne. Swoje towary kierujemy zarówno do gospodarstw domowych w opakowaniach jednostkowych, jak i przedsiębiorstw produkcyjnych w opakowaniach cateringowych. Opakowania cateringowe obejmują większość oferowanych produktów w opakowaniach jednostkowych. Nasze artykuły rozprowadzane są na terenie całego kraju.

W swojej działalności prowadzimy także usługi w zakresie pakowania artykułów spożywczych.

Historia powstania

Jak w przypadku wielu firm w Polsce, początkiem był ogólnie pojęty handel połączony z importem z krajów ościennych. Firma powstała w 1991 roku lecz swoją obecną nazwę zawdzięcza przekształceniom w roku 1993. Nazwa Marsyl powstała od początkowych liter imienia i nazwiska założyciela firmy Sylwestra Mareckiego.

Szybko z pośrednika w handlu firma przerodziła się w producenta. Zarejestrowano znak towarowy w Urzędzie Patentowym i rozpoczęto wprowadzać produkty na rynek. Pierwszym wprowadzonym produktem były rodzynki a nieco później wiórki kokosowe.

Niebawem okazało się, iż zapotrzebowanie na artykuły z logo Marsyl szybko wzrastało. Firma ośmielona tym faktem zaczęła wprowadzać kolejne produkty. Dziś w ofercie znajduje się kilkadziesiąt pozycji i co roku wprowadzane są nowe.

Nasze osiągnięcia

W lipcu 2009 r. firma Marsyl została nominowana do tytułu Jakość Roku 2009 w kategorii produkt. Organizatorem tego jednego z największych konkursów projakościowych był Biznes Raport dodatek do Dziennika Gazeta Prawna przy współpracy z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji. Konkurs ma na celu wyróżnienie firm, które przywiązują szczególną wagę do jakości wytwarzanych produktów, oferowanych usług lub innowacji.

W lutym 2010 roku, na uroczystej gali, zostali ogłoszeni laureaci konkursu. Wśród nich znalazła się także firma Marsyl.

Decyzja Kapituły Programu:
Mam zaszczyt poinformować, iż po dokonaniu wnikliwej analizy oraz weryfikacji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych, Kapituła Programu "Jakość Roku 2009" podjęła jednomyślną decyzję o przyznaniu firmie MARSYL tytułu "Jakość Roku 2009".

W procesie ewaluacji oraz weryfikacji nadesłanych dokumentów eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. stwierdzili osiągnięcie przez firmę MARSYL wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:

  • wysoka jakość wyrobów
  • skuteczność prowadzonej polityki jakości
  • zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów oraz realizację celów jakościowych
  • efektywność zarządzania organizacją
  • dotychczasowe osiągnięcia
  • stopień zadowolenia klientów, pracowników oraz otoczenia społecznego

W imieniu organizatora Programu - Redakcji Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej - proszę przyjąć szczere gratulacje.

Usługi

Firma świadczy usługi w zakresie pakowania przypraw, mieszanek przyprawowych, bakalii, herbat.

W sprawie szczegółów proszę o zapytanie na adres: uslugi@marsyl.pl

W razie możliwości proszę podać rodzaj artykułu który chcecie Państwo zapakować, jego ilość, posiadany materiał opakowaniowy, lub inne istotne szczegóły.

Koniecznie proszę o podanie nazwy firmy, osobę do kontaktu i nr telefonu. Na zapytania anonimowe nie będzie możliwa odpowiedź.

Na wskazany adres proszę wysyłać tylko zapytania dotyczące uslug.